Úrazové poistenie

Ochrana celej posádky vozidla pre prípad smrti alebo trvalých následkov úrazu počas prepravy vozidlom, počas zastavení alebo bezprostredne pred či po jazde.

úrazové poistenie

O úrazovom poistení osôb v motorovom vozidle

Na cestách každoročne dôjde k tisíckam dopravných nehôd, preto je vhodné mať zabezpečené úrazové poistenie. Dôležitým faktom je že nie je v tomto prípade dôležité kto je šofér. Poistenie pokryje celú posádku vozidla bez rozdielu. Zároveň Vás poistenie chráni nielen počas jazdy ale úrazy kryje aj pri nastupovaní, vystupovaní či nutnej oprave auta.

  • Pre fyzické osoby – ochránite nielen seba a svoju rodinu, ale aj všetky vo vozidle prepravované osoby pre prípad trvalých následkov alebo smrti následkom úrazu bez ohľadu na to, kto škodu zapríčinil a kto kde sedel.
  • Pre firmy aj podnikateľov – poistenie môžete využiť ako benefit pre zamestnancov, ktorí pri svojej práci využívajú motorové vozidlo. Poistiť posádku všetkých vašich vozidiel je teraz vďaka tomu jednoduché.

  • Možnosť výberu poistnej sumy až do výšky 70 000€, pre riziko smrti následkom úrazu a trvalých následkov úrazu. 
  • Poistná suma je platná pre každú prepravovanú osobu v motorovom vozidle. Poistenie sa vzťahuje na všetky miesta na sedenie podľa osvedčenia o evidencií vozidla. 
  • Poistenie posádku vozidla chráni nielen počas jazdy, ale aj pri nastupovaní a vystupovaní z motorového vozidla a taktiež pri krátkom zastavení či pri oprave vozidla. 
  • Platnosť poistenia je v celej Európe. Dojednanie je bez skúmania zdravotného stavu či vstupného veku pre nemenované osoby. 

Poistenie sa vzťahuje na škody na zdraví spôsobené nemenovaným osobám prepravovaným motorovým vozidlom, ku ktorým dôjde v dôsledku úrazu. Poistenie kryje trvalé následky úrazu, smrť v dôsledku úrazu, denné odškodné za pobyt v nemocnici v dôsledku úrazu a taktiež zlomeniny a popáleniny v dôsledku úrazu. 

  • Poistenie je možné si uzatvoriť aj ako pripoistenie priamo k PZP či havarijnému poisteniu, no taktiež je možné si uzatvoriť zmluvu samostatne. 
  • Zmluva sa uzatvára na dobu určitú, štandardne jeden rok s možnosťou predĺženia.
  • Poistné plnenie je poskytnuté aj za ľahšie úrazy.
  • Poistenie je platné na celom území Európy.

Prečo je PZPečko.sk najlepšou voľbou?

Ušetrite čas aj peniaze

Ľudský prístup a bezpečie

Všetko pod jednou strechou

Odborné poradenstvo

Ako PZPečko.sk funguje?

Vyplníte údaje v kalkulačke

Vložíte niekoľko základných údajov

Nájdeme vám dostupné ponuky

Na základe vyplnených údajov ponuky porovnáme

Vyberiete si tú najvýhodnejšiu

Z prehľadného porovnania si zvolíte tú najvýhodnejšiu ponuku pre vás.

Uzavretie zmluvy

Zmluvu si uzatvoríte online. Platbu za zmluvu, uhradíte priamo na účet poisťovne.

Partneri

bezplatné poistné poradenstvo

Potrebujete poradiť?

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
Nezabudnite si taktiež pozorne prečítať Najčastejšie otázky.

Články

car crash, phone call, woman-6243099.jpg
Havarijné poistenie
PZPečko.sk

Prečo mať uzatvorené havarijné poistenie?

Prečo mať uzatvorené havarijné poistenie? Prečo mať havarijné poistenie? Veď mám staré auto. Stačí že mám uzatvorené povinné zmluvné poistenie. Nehodu som nikdy nespôsobil/a. Toto

Read More »